Činnost mladých hasičů roce 2021

V roce 2021 navštěvovalo mladé hasiče 12 dětí. Od začátku roku jsme se věnovali přípravě na soutěže. Vybrali jsme si nový úbor, ve kterém budeme od teď soutěžit a máme z toho velkou radost.

Velkou událostí roku byla soutěž O pohár starosty obce Smržice, kde jsme soutěžili v požárním útoku. Byla zima, ale ani to nás neodradilo od nadšení z toho, že soutěžíme. Výsledky nebyly světoborné, ale po dlouhé době jsme měli možnost podívat se jak ostatní běhají a sami si odzkoušet jaké to je.

Další velkou akcí bylo podzimní kolo hry Plamen v Domamyslicích, kde jsme opravdu předvedli, co umíme a přes všechny překážky jsme skončili na nádherném 22 místě. Akci jsme si užili se vším všudy. Dali jsme si dobrý oběd, čaj i nějaké ty dobroty. A už se těšíme na příště.

Jako každý rok, i letos jsme se účastnili Soustředění. Tentokrát na Naší malé farmě v Ludéřově. I když akce byla jen na jednu noc, stihli jsme spoustu věcí. Spali jsme ve stanech, zahráli si noční hru, trénovali hasičinu, našli si i chvilku na jízdu na koních a procházku s ostatními zvířátky.

Níže se můžete podívat na fotografie z činnosti našich mladých hasičů za uplynulý rok.