Činnost mladých hasičů roce 2018

V roce 2018 navštěvovalo hasič 10 dětí. Od začátku roku jsme se věnovali přípravě na soutěže, snažili se zaučit nové členy v tom, co vše musí hasič ovládat a pomáhali na hasičských a obecních akcích.

Letos jsme se zúčastnili Okrskové soutěže ve Studenci. Jako mladí hasiči jsme tam byli jediní, ale moc jsme si to užili. Bohužel nakonec soutěž zhatilo špatné počasí a přišel přívalový déšť a velká bouřka. Byli jsme ale moc rádi, že tuto zkušenost máme a těšíme se na příští roky.

V březnu jse se také zúčastnili svatby naší vedoucí. Ráno jsme ji doprovodili k oltáři a odpoledne jsme si pro novomanžele připravili malé vystoupení. Nevěsta byla dojatá a ženich měl radost. Pak jsme si to s nima moc užili až do večerních hodin.

Níže se můžete podívat na fotografie z činnosti našich mladých hasičů za uplynulý rok.