Vybavení hasiče

Zásahová přilba MSA Gallet F1SF

Zásahová přilba pro hasiče s dvěma integrovanými držáky svítilny. Barva fluorescenční+ pozlacený obličejový štít + vnitřní brýle. Rychle nastavitelný vnitřní systém pro velikosti: 53 - 63 cm. Kitfix - posuvné upevnění masky na přilbě. Standardní upínání s 3 bodovým podbradníkem + zátylník, kandahárový úchyt ochranné masky.

Zásahová přilba Kalisz

• Typ: Kalisz ZS 03
  • Popis: Skořepina polyester – sklolaminát, zasouvací obličejový štít, zátylník, úchyty pro protiplynovou masku typ Kandahár (Draeger, Auer, Fenzy), certifikace podle EN 443.
  • Hmotnost: 1600 g

Dýchací přístroje Saturn

• Značka: Saturn S7, S5
  • Provozní médium: Vzduch
  • Provozní tlak: 200 bar
  • Zásoba vzduchu: 1 400 litrů
  • Výdrž: cca 25 minut při zátěži s lahví o objemu 7 litrů
  • Pohotovostní hmotnost: 12 kg

Zásahové obleky Deva Bushfire

• Typ: Jednovrstvý zásahový oblek z NOMEXu
  • Popis: Zásahový komplet (kabát + kalhoty) použitelný pro zásahy v otevřeném prostoru (např. lesní požáry). Nelze použít v uzavřených prostorách (požáry bytů apod.).

Zásahové obleky ZAHAS EKONOM

• Typ: Třívrstvý zásahový oblek
  • Popis: Zásahový komplet (kabát + kalhoty) použitelný pro všechny typy zásahů, včetně zásahů uvnitř budov. Součástí výstroje je i Nomexová kukla a zásahové rukavice.